VIREO on sotsiaalne ettevõte, mis pakub tervisespordi ja füsioteraapia teenuseid.

Meie eesmärgiks on kaasa aidata inimeste füüsilise aktiivsuse suurendamisele, et aktiivne liikumine saaks igapäevase elu osaks. Liikumine ei tähenda ainult treeninguid vaid igasugust aktiivset tegevust: jalgsi käimist, jalgrattaga sõitmist, lastega mängimist, aiatöid jpm. Kuigi meie tegevuses on kesksel kohal liikumine, siis pöörame selle kõrval olulist tähelepanu ka toitumisele ja puhkamisele, et kõik kenasti tasakaalus oleks.

Meie VALEM on lihtne:
PIISAV LIIKUMINE + MITMEKÜLGNE TOITUMINE + HEA UNI & PUHKUSE = HEA ENESETUNNE & TERVIS

PÕHIMÕTTED millest oma töös lähtume:

  • positiivne kogemus – me märkame väikseimaid edusamme ja ei unusta neid hea sõnaga ära märkida
  • motiveeriv suhtlemine – me püüame igaühes leida ülesse selle, mis talle oluline
  • personaalne lähenemine – meil ei ole valmis retsepti, mis sobiks kõigile. Iga meie konsultatsioon, teraapia ja treening on puhas rätsepatöö. Füsioterapeutidena oskame nõu andes ja treeninguid läbiviies arvestada ka inimeste terviseprobleemidega.
  • kõike võib, aga mõistlikus koguses

Meie ei tee kedagi terveks ega tervisesportlaseks, me saame nõustada, motiveerida ja toeks olla, aga me ei saa kellegi eest harjutusi/trenne ära teha.

Pakume tervisespordi ja füsioteraapia teenuseid nii eraisikutele, kui ka ettevõtetele, Tartus ja Tartu lähiümbruses. Tervisepäevi käime läbi viimas üle Eesti.

Füsioteraapia

* VIREO on üks väike rohekat värvi lind, kes elab meist küll kaugel, kuid sümboliseerib hästi seda mis meilegi tähtis on: looduslähedust, energiat ja värskust.