Otsime oma meeskonda osalise koormusega psühholoogiVõimalik, et kõiki teemasid ei kata ära üks inimene, seega ootame endast märku andma kõiki psühholooge, kellele mingi allajärgnev töölõik huvi pakub.

Teemad, mis vajavad psühholoogi…

  • rehabilitatsiooniplaanide koostamine lastele ja täiskasvanutele
  • rehabilitatsiooniplaanide ellu viimine lastele ja täiskasvanutele
  • kroonilise valguga patsientide nõustamine, mis toetaks tervisekäitumise muutuste elluviimist
  • teraapiafondi raames kliinilise psühholoogi vastuvõtt
  • Laste Tervisekooli perede nõustamine, mis toetaks tervisekäitumise muutuste elluviimist

Alustasime rehabilitatsiooni teenuse pakkumisega 2016 aasta lõpus ja tänasel päeval on töökoormus veel väike, mõni tund nädalas. Suuremat töökoormust on oodata 2017 augustist. Oleme kirjutamas ühte rehabilitatsiooni programmi ülekaaluliste laste aitamiseks ja selle programmi raames on üksjagu palju tööd peredega, nende tervisekäitumise muutuse toetamisel. Lisaks sellele suuremale piloot projektile toimub rehabilitatsiooni teenusele tulijate hindamine ja hiljem teenuse osutamine. Samuti on psühholoogi teenusele tulnud Laste Tervisekooli treeninggruppidest lapsi koolikiusamise probleemidega.

Põhiliseks sihtrühmaks on lapsed ja pered.

Kasuks tuleb vene keele oskus.

Tutvu meie tegevusega lähemalt ka:

Kui  meie tegevused kõnetavad sind ja oled sellest tööst huvitatud, siis saada oma CV ja motivatsioonikiri (vasta lihtsalt küsimusele, miks sa tahad seda tööd ja millised eeldused on sul selle töö tegemiseks) esimesel võimalusel.

Küsimuste korral võta ühendust:
tel: 55649406
e-post: info@vireo.ee