Merle Leiner, MSc
tegevjuht, koolitaja, laste tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee
tel: 55 64 94 06

Silja Orula
rehabilitatsioonimeeskonna juht, füsioterapeut
e-post: silja.orula@vireo.ee
tel: 55 57 54 50

Ivi Vaher, MSc
füsioterapeut, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: ivi.vaher@vireo.ee

Elina Leis
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: elina.leis@vireo.ee

Monika Miilvee
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Marilin Sillaste
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: marilin.sillaste@vireo.ee

Aide Kann
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: aide.kann@vireo.ee

Villem Nilbe
personaaltreeningud, massaaž, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: villem.nilbe@vireo.ee

Dmitri Hripunov
tegevusterapeut
e-post: dmitri.hripunov@vireo.ee

Kaidi Prants
laste tervisekooli ja treeningute juhendaja, toitumis- ja treeningnõustaja
e-post: kaidi.prants@vireo.ee

Edith Ainsalu
psühholoog, füsioterapeut
e-post: edith.ainsalu@vireo.ee

Kätlin Servet
sotsiaaltöötaja
e-post: katlin.servet@vireo.ee

Jelena Nikitina
sotsiaaltöötaja
e-post: jelena.nikitina@vireo.ee

Evelin Sikut, MA
eripedagoog (eelkooliealised lapsed ja algklasside lapsed)
e-post: evelin.sikut@vireo.ee

Eike Müürsepp, MA
eripedagoog (koolilapsed ja täiskasvanud)
e-post: eike.myyrsepp@vireo.ee

Marit Tolmusk, MA
logopeed (lapsed ja täiskasvanud)
e-post: marit.tolmusk@vireo.ee