Merle Leiner, MSc
tegevjuht, koolitaja, laste tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee
tel: +372 5564 9406

Silja Orula
rehabilitatsioonimeeskonna juht, füsioterapeut
e-post: silja.orula@vireo.ee
tel: +372 5557 5450

Kaidi Prants
laste tervisekooli treeningute juhendaja, toitumis- ja treeningnõustaja
e-post: kaidi.prants@vireo.ee
tel:+372 5982 1332

Egne Pruulmann
teenuste kvaliteedijuht, füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: egne pruulmann@vireo.ee

Elina Leis
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: elina.leis@vireo.ee

Marilin Sillaste
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: marilin.sillaste@vireo.ee

Monika Miilvee
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Aide Kann
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: aide.kann@vireo.ee

Britt Saadre
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: britt.saadre@vireo.ee

Siret Lepasaar
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: siret.lepasaar@vireo.ee

Kairit Linnaste
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: kairit.linnaste@vireo.ee

Ivi Vaher, MSc
füsioterapeut, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: ivi.vaher@vireo.ee

Edith Ainsalu
psühholoog, pereterapeut, füsioterapeut
e-post: edith.ainsalu@vireo.ee

Kätlin Servet
pereterapeut, sotsiaaltöötaja
e-post: katlin.servet@vireo.ee

Jelena Nikitina
pereterapeut, sotsiaaltöötaja
e-post: jelena.nikitina@vireo.ee

Evelin Sikut, MA
eripedagoog (eelkooliealised lapsed ja algklasside lapsed)
e-post: evelin.sikut@vireo.ee

Eike Tähnas, MA
eripedagoog (koolilapsed ja täiskasvanud)
e-post: eike.tahnas@vireo.ee