Merle Leiner, MSc
tegevjuht, koolitaja, laste tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee

Silja Orula
rehabilitatsioonimeeskonna juht, füsioterapeut
e-post: silja.orula@vireo.ee
tel: +372 5557 5450

Kaidi Prants
laste tervisekooli treeningute juhendaja, toitumis- ja treeningnõustaja
e-post: kaidi.prants@vireo.ee
tel:+372 5982 1332

Egne Pruulmann
teenuste kvaliteedijuht ja füsioterapeut 
e-post: egne pruulmann@vireo.ee

Monika Miilvee
füsioterapeut, laste tervisekooli ja treeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Aide Kann
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: aide.kann@vireo.ee

Britt Saadre
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: britt.saadre@vireo.ee

Siret Lepasaar
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: siret.lepasaar@vireo.ee

Kairit Linnaste
füsioterapeut ja treeningute juhendaja
e-post: kairit.linnaste@vireo.ee

Ivi Vaher, MSc
füsioterapeut, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: ivi.vaher@vireo.ee

Galina Podberjoznaja
psühholoog, pereterapeut
e-post: galina.podberjoznaja@vireo.ee

Margit Metsmägin
sotsiaaltöötaja
e-post: margit.metsmagin@vireo.ee

Jelena Nikitina
pereterapeut, sotsiaaltöötaja
e-post: jelena.nikitina@vireo.ee

Anne Nurmik
eripedagoog 
e-post: anne.nurmik@vireo.ee

Grete Täkker
logopeed, eripedagoog 
e-post: grete.takker@vireo.ee