Merle Leiner, MSc
tegevjuht, koolitaja, Laste Tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee

Silja Orula
rehabilitatsioonimeeskonna juht, füsioterapeut
e-post: silja.orula@vireo.ee
tel: +372 5557 5450

Kaidi Prants
Laste Tervisekooli treeningute juhendaja, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: kaidi.prants@vireo.ee
tel:+372 5982 1332

Monika Miilvee
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Aide Kann
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja
e-post: aide.kann@vireo.ee

Egne Pruulmann
füsioterapeut 
e-post: egne pruulmann@vireo.ee

Kairit Linnaste
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja, koolitaja
e-post: kairit.linnaste@vireo.ee

Marilin Sillaste
füsioterapeut, grupitreeningute ja Laste Tervisekooli juhendaja
e-post: marilin.sillaste@vireo.ee

Marion Pilliroog
füsioterapeut 
e-post: marion.pilliroog@vireo.ee

Mari Maisla
füsioterapeut 
e-post: mari.maisla@vireo.ee

Elina Paat
füsioterapeut ja Laste Tervisekooli treeningute juhendaja
e-post: elina.paat@vireo.ee

Ene Jaago, MA
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja
e-post: ene.jaago@vireo.ee

Eveli Post
füsioterapeut 
e-post: eveli.post@vireo.ee

Lisette Villers
füsioterapeut 
e-post: lisette.villers@vireo.ee

Artur Jürison
füsioterapeut 
e-post: artur.jyrison@vireo.ee

Grete Kutsar
psühholoog
e-post: grete.kutsar@vireo.ee

Edith Ainsalu
psühholoog, pereterapeut
e-post: edith.ainsalu@vireo.ee

Ivi Vaher, MSc
füsioterapeut, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: ivi.vaher@vireo.ee

Jelena Nikitina
pereterapeut, sotsiaaltöötaja
e-post: jelena.nikitina@vireo.ee

Kätlin Servet
pereterapeut, sotsiaaltöötaja