Merle Leiner, MSc
tegevjuht, koolitaja, laste tervisekooli juhendaja
e-post: merle.leiner@vireo.ee

Silja Orula
rehabilitatsioonimeeskonna juht, füsioterapeut
e-post: silja.orula@vireo.ee
tel: +372 5557 5450

Kaidi Prants
laste tervisekooli treeningute juhendaja, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: kaidi.prants@vireo.ee
tel:+372 5982 1332

Aide Kann
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja
e-post: aide.kann@vireo.ee

Egne Pruulmann
füsioterapeut 
e-post: egne pruulmann@vireo.ee

Kairit Linnaste
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja, koolitaja
e-post: kairit.linnaste@vireo.ee

Marion Pilliroog
füsioterapeut 
e-post: marion.pilliroog@vireo.ee

Monika Miilvee
füsioterapeut ja grupitreeningute juhendaja
e-post: monika.miilvee@vireo.ee

Grete Kutsar
füsioterapeut
e-post: grete.kutsar@vireo.ee

Ivi Vaher, MSc
füsioterapeut, toitumis- ja treeningnõustaja, koolitaja
e-post: ivi.vaher@vireo.ee

Guilherme Pinheiro
personaaltreener, grupitreeningute juhendaja, massöör
e-post: guilherme.pinheiro@vireo.ee

Natalia Rumm
massöör
e-post: natalia.rumm@vireo.ee

Liina Melanie Sarapik, MA, MT-BC
psühholoog, muusikaterapeut
e-post: liina.sarapik@vireo.ee

Jelena Nikitina
pereterapeut, sotsiaaltöötaja
e-post: jelena.nikitina@vireo.ee