raskuskotidFuntsionaalne jõutreening on üles ehitatud arendamaks meie suutlikkust enda keharaskusega toime tulla ning seda erineva raskusastmega liigutuste ning asendite puhul. Peamiseks treeningvahendiks on keharaskus, kuid lisaks kasutatakse erineva raskusega hantleid, liivakotte, suuri teraapiapalle. Harjutusi tehakse omas tempos ja keskendutakse rohkem liigutuste kontrollitud sooritusele. Harjutuste puhul on võimalik valida endale sobiv raskusevariatsioon.

Funktsionaalne jõutreening aitab tugevdada kõiki suuremaid lihasgruppe, et parandada igapäevast liikumisvõimet. Funktsionaalne jõutreening põhineb ideel, et keha peaks olema võimeline toimima terviklikuna erinevates liikumistes ja olukordades. Funktsionaalse jõutreeningu harjutused hõlmavad mitmekesiseid liikumisi, mis kajastavad igapäevaelu liikumisi, näiteks kükke, tõmbeid, surumisi, pöördeid ja tõsteid erinevate nurkade ja tasapindadega. Harjutused hõlmavad sageli tasakaalu ja koordinatsiooni nõudvaid elemente, mis aitavad parandada kehatunnetust.

 • Treeningu kestvus on 55-60 minutit
 • Grupi suurus kuni 8 osalejat

BRONEERI AEG SIIT

treeningute broneerimine


TELLI TREENINGPÄÄSMED

  Ees- ja perekonnanimi (*)

  Isikukood (*)

  e-posti aadress (*)

  telefoni number (*)

  Valige treeningute pääse (*)

  Stebby pileti number, kui soovid tasuda Stebby kaudu

  Täiendav info

  Kust saite infot Vireo teenuste kohta?

  Olen teadlik, et treeningutele kehtib 5h loobumisereegel. Hilisemal broneeringu tühistamisel või kohale tulemata jätmisel tuleb tasuda teenuse eest hinnakirja alusel