Massaaž võib olla nii üks osa füsioteraapiast kui ka täiesti eraldiseisev teenus.

Klassikaline massaaž

Massaaž on manuaalselt teostatud mehhaaniliste võtete kompleks, mille eesmärk on tugiliikumiselundite, aga ka teiste organsüsteemide (seedeelundid, hingamiselundid, südame- veresoonkonna elundid jmt.) funktsionaalsuse taastamine. Kaasaegne massaažiteraapia sisaldab individuaalselt doseeritud võtete ja tehnikate kompleksi, millega mõjutatakse tugi-liikumisaparaadi pehmeid kudesid (lihaseid, kõõluseid, liigessidemeid) iseseisvalt või kombineeritult teiste taastusravi meetoditega.
Üldine eesmärk on sobitada massaaž patsiendi probleemiga, leevendada lihaspingeid, stimuleerida lihastoonust, leevendada valu, parandada aine- ja verevarustust, taastada või säilitada patsiendi tegevusvõime. Klassikaline pehmete kudede massaaž sisaldab ka manuaalseid lihas-, kõõlusvenitusi, liigeste mobiliseerimisi.

Esimesel kohtumisel on soovituslik massaaži kestvus 45-60 minutit.


Spordimassaaž

Spordimassaaž on tugevam kui klassikaline massaaž ning mõeldud eelkõige sporti harrastavale inimesele. Spordimassaaži tehakse pärast suuremat pingutust/võistlust lihaste parema taastumise eesmärgil, enne suuremat pingutust/võistlust lihaste ettevalmistuseks suurt koormust paremini taluda. Spordimassaaži puhul on tähtis lihas-liigese süsteemi funktsionaalsuse tõstmine optimaalsele tasemele.
Spordimassaaži tagajärjel ei tohi kindlasti spordlase seisund haleveneda, nii et lihased on järgmisel päeval väga valulikud. Samuti ei tohi spordimaassaaž võtted tekida valu. See on müüt, et spordimassaaž on talumatult valus ja pärast seda peabki lihas veel rohkem valus olema.

Esimesel kohtumisel on soovituslik massaaži kestvus 60-90 minutit.


kupudKupumassaaž

Kupumassaaži kombineeritakse sageli klassikalise massaažiga. Kuppude poolt tekitatud tugev vaakum kutsub esile hüpereemia (nahaõhetuse), mille tulemusena nahas paiknevad retseptorid käivitavad selle naha piirkonnaga seotud organsüsteemi tervendavad protsessid. Intensiivistunud vere- ja lümfiringe mõjutab tselluliidi ainevahetust ja tõstab nahatoonust.

Soovituslik massaaži kestvus 45 minutit.

 


UURI LISAKS

ERISOODSTUSMAKSU VABASTUS

SportID140-60

 

 

 


MASSAAŽI REGISTREERUMINE

Ees- ja perekonnanimi (*)

Isikukood (*)

e-posti aadress (*)

telefoni number (*)

Valige teenus (*)
 klassikaline massaaž spordimassaaž kupumassaaž

Teenuse kestvus (*)
 30 minutit 45 minutit 60 minutit 90 minutit

Valige sobivad päevad (*)
 esmaspäev teisipäev kolmapäev neljapäev reede

Valige sobiv kellaaeg (*)
 8:00-12:00 12:00-16:00 16:00-20:00

Asukoha eelistus
 Tasku Meditsiinikeskus - Turu 2 A Le Coqi spordimaja - Ihaste tee 7

SportID pileti number, kui soovid tasuda SportID kaudu

Lisainfo (pöördumise põhjus)

Kust saite infot Vireo teenuste kohta?

Olen teadlik, et massaaži teenusele kehtib 24h loobumisereegel. Hilisemal broneeringu tühistamisel või kohale tulemata jätmisel tuleb tasuda teenuse eest hinnakirja alusel