massaažKlassikaline massaaž on manuaalselt teostatud mehhaaniliste võtete kompleks, mille eesmärk on tugiliikumiselundite, aga ka teiste organsüsteemide (seedeelundid, hingamiselundid, südame- veresoonkonna elundid jmt.) funktsionaalsuse taastamine. Kaasaegne massaažiteraapia sisaldab individuaalselt doseeritud võtete ja tehnikate kompleksi, millega mõjutatakse tugi-liikumisaparaadi pehmeid kudesid (lihaseid, kõõluseid, liigessidemeid) iseseisvalt või kombineeritult teiste taastusravi meetoditega.

Üldine eesmärk on sobitada massaaž patsiendi probleemiga, leevendada lihaspingeid, stimuleerida lihastoonust, leevendada valu, parandada aine- ja verevarustust, taastada või säilitada patsiendi tegevusvõime. Klassikaline pehmete kudede massaaž sisaldab ka manuaalseid lihas-, kõõlusvenitusi, liigeste mobiliseerimisi.

Esimesel kohtumisel on soovituslik massaaži kestvus 45-60 minutit.


01.03.-19.03.2021 on võimalik broneerida soodushinnaga klassikalise massaaži aega Tartu Tervisehoiu Kõrgkooli III kursuse füsioteraapia üliõpilaste juurde. Vastuvõtud toimuvad Aleksandri 8, Tartu.

45 min – 15 eurot

60 min – 20 eurot


REGISTREERUMINE

Ees- ja perekonnanimi (*)

Isikukood (*)

e-posti aadress (*)

telefoni number (*)

Teenuse kestvus (*)
30 minutit45 minutit60 minutit90 minutit

Valige sobivad päevad (*)
esmaspäevteisipäevkolmapäevneljapäevreede

Valige sobiv kellaaeg (*)
8:00-12:0012:00-16:0016:00-20:00

Kas võib pakkuda aega õpilase juurde, soodushinnaga? (*)
jahei

Asukoha eelistus
Kesklinn - Aleksandri 8 või Tasku Meditsiinikeskus - Turu 2Tartu Tervisekeskus - Mõisavahe 34c

SportID pileti number, kui soovid tasuda SportID kaudu

Lisainfo (pöördumise põhjus)

Kust saite infot Vireo teenuste kohta?

Olen teadlik, et massaaži teenusele kehtib 24h loobumisereegel. Hilisemal broneeringu tühistamisel või kohale tulemata jätmisel tuleb tasuda teenuse eest hinnakirja alusel