Ühised treeningud liidavad töötajaid ja edendavad tervislikke eluviise.

Meil on pakkuda järgmised treeningud:

  • kõnni- ja jooksutreeningud – kõnni- ja jooksutreening on eeskätt vastupidavuse arendamiseks mõeldud treening, mida võib veel nimetada ka südametreeninguks. Treeningu põhiosa moodustab kõnd või jooks ja lisaks teeme erinevaid harjutusi. Treeningkoormust jälgime pulsikella abil, tagades nii täiesti individuaalse lähenemise. Tähtis ei ole see, mitu kilomeetrit trenni jooksul läbitakse vaid treening toimuks õigeks pulsitsoonis.
  • süvalihas- ja venitustreeningud, kus põhitähelepanu on suunatud tugiliikumisaparaadi treenimisele. Seda treeningut võib nimetada ka seljatreeninguks, kuigi lisaks seljalihastele treenitakse ka teisi lihasgruppe. Treening sobib hästi kontorirottidele ja sundasendites töötavatele inimestele, et ära hoida või vähendada selja- ja kaelapiirkonna vaevuseid.
  • jõusaali ringtreeningud, mille eesmärgiks on arendada lihasjõud ja -vastupidavust. Treening toimub väikeste koormustega ja pigem suuremate kordustega, et tagada just lihasvastupidavuse paranemine, mitte niivõrd lihasmassi suurenemine. Kuigi lihasvastupidavusega kaasneb ka teatud määral lihasmassi suurenemine, mis on igati hea.
  • funktsionaalne jõutreening, oma keharaskuse ja väiksemate treeningvahendidetaga (näiteks kasutame raskuspalli).
  • kaela- ja õlavöötme treeningkaela ja õlavöötme pingete vähendamiseks. Kui sa tunned, et kael on kange või käte “suremise” tunnet või sul on peavalud, siis see treening on sulle. Treeningul pööratakse tähelepanu nii venitustele kui lihaste tugevdamisele. Treeningu käigus paraneb koormustaluvus. Harjutuste raskusaste valitakse igale osalejale vastavalt vajadusele.
  • seljatreeniningul pööratakse tähelepanu nii süvalihaste treeningule, kui suurte lihasgruppide treenimisele. Treeningu käigus paraneb koormustaluvus. Harjutuste raskusaste valitakse igale osalejale vastavalt vajadusele.

Treeningud ettevõtte töötajatele viiakse läbi:

  • eraldi gruppis A Le Coqi spordimajas või Tamme staadioni (saalis või väljas)
  • eraldi gruppis töökohall
  • mõnes teises sobivas paigas nt töökoha lähedal asuvas pargis või spordisaalis

Lisaks on võimalik ühineda meie olemasolevate treeninggruppidega, mille toimumisajad leiate SIIT.

Meie treeningute tavapärane kestvus on 90 minutit, aga on võimalik läbi viia ka lühemaid treeninguid, isegi lühitreeninguid kontoris kohapeal, mis väga kedagi higistama ei aja ja on suunatud eelkõige olulisemate venitusharjutuste sooritamiseks ja süvalihaste treenimiseks. Minimaalne grupitreeningu aeg võiks olla 30 minutit. Iseseisvalt harjutusi tehas on abi ka sellest, kui päeva jooksul mitu korda teha kasvõi 5 minuti jooksul vajalikke harjutusi.

Lisaks saame anda soovitusi neile töötajatele, kes juba osalevad kusagil treeningutel või käivad iseseisvalt jõusaalis, et milliseid harjutusi oleks hea teha näiteks treeningu alguses või lõpus.


TREENINGUTE TELLIMINE

e-post: info@vireo.ee tel: 55 99 11 00