Peretreening on üks hea võimalus ühiselt aega veeta ja seejuures aktiivselt liikuda. Peretreeningul on võimalik valida ise treeningu kestvust, aega, sisu ja asukohta.

Peretreeninguteks saame pakkuda erinvaid põnevaid lahendusi. Rippuda TRX rihmadel, harjutada tasakaalu slacklinel, teha palju erinevaid harjutusi oma keharaskusega või kasutades lisaraskuseks pere väiksemaid liikmeid, joosta, hüpata ja ronida…

Ideid peretreeningu sisuks liab ka meie grupitreeningutest, aga võime koostada täiesti personaalse plaani sõltuvalt pere liikumiseelistustest ja laste vanusest. Kui on soov perega koos organiseeritult trenni teha, siis võta igal juhul meiega ühendust!

Teeme peretreeninguid Raatuse Tervisekeskuses, Raatuse 21 ja Tartu Tervisekeskuses, Mõisavahe 34c oma saalides. Samuti teeme välitreeninguid teile sobivas asukohas.

Peretreeninguid viivad läbi meie treenerid ja füsioterapeudid, kes juhendavad ka täiskasvanute ja Laste Tervisekooli treeninguid.

Peretreeningud võivad olla lihtsalt mõnusad koos ajaveetmise hetked aga soovi korral saame seada eesmärke ja teha ka detailsemaid plaane kuidas toetada kõikide pereliikmete liikumisharjumusi.