Peretreening on üks hea võimalus ühiselt aega veeta ja seejuures aktiivselt liikuda. Peretreeningul on võimalik valida ise treeningu kestvust, aega, sisu ja asukohta.

Peretreeninguteks saame pakkuda erinvaid põnevaid lahendusi. Rippuda TRX rihmadel, harjutada tasakaalu slacklinel, teha palju erinevaid harjutusi oma keharaskusega või kasutades lisaraskuseks pere väiksemaid liikmeid, joosta, hüpata ja ronida…

Ideid peretreeningu sisuks liab ka meie grupitreeningutest, aga võime koostada täiesti personaalse plaani sõltuvalt pere liikumiseelistustest ja laste vanusest. Kui on soov perega koos organiseeritult trenni teha, siis võta igal juhul meiega ühendust!

peretreening

Teeme peretreeninguid Tartu Tervisekeskuses, Mõisavahe 34c oma saalis, A Le Coqi spordimaja jooksurajal. Samuti teeme välitreeninguid teile sobivas asukohas. Treeninguid on võimalik tellida ka nädalavahetusel.

Peretreeninguid viivad läbi meie treenerid ja füsioterapeudid, kes juhendavad ka täiskasvanute ja Laste Tervisekooli treeninguid.

Peretreeningud võivad olla lihtsalt mõnusad koos ajaveetmise hetked aga soovi korral saame seada eesmärke ja teha ka detailsemaid plaane kuidas toetada kõikide pereliikmete liikumisharjumusi. Vajadusel saame toetada ka toitumisnõustamise ja psühholoogi teenustega.

REGISTREERUMINE

Ees- ja perekonnanimi (*)

Isikukood (*)

e-posti aadress (*)

telefoni number (*)

Valige sobivad päevad (*)
esmaspäevteisipäevkolmapäevneljapäevreedelaupäevpühapäev

Valige sobiv kellaaeg (*)
8:00-12:0012:00-16:0016:00-20:00

Asukoha eelistus
Raatuse Tervisekeskus (Raatuse 21)Tartu Tervisekeskus (Mõisavahe 34c)A Le Coqi spordimaja (Ihaste tee 7)välitreening

Lühiinfo pere kohta (pereliikmete vanused, treeningkogemused, soovid)

Kust saite infot Vireo teenuste kohta?

Olen teadlik, et peretreeningutele kehtib 24h loobumisereegel. Hilisemal broneeringu tühistamisel või kohale tulemata jätmisel tuleb tasuda teenuse eest hinnakirja alusel