kontaktid: tel: 5599 1100, e-post: monika.miilvee@vireo.ee
vastuvõtu asukoht: Raatuse Tervisekeskus, Raatuse 21
töökeeled: eesti keel, inglise keel, vene keel

Olen lõpetanud füsioteraapia eriala Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis ning omandanud ka lümfiterapeudi kutse ning täiendanud ennast armiteraapia valkonnas.

Minu eriala põhisuunaks on lihas-skeleti ja neuroloogilised probleemid (ägedad traumad, operatsioonide eelsed ja järgsed seisundid, spordivigastused, liiges- ja lihasprobleemid, neuroloogilised häired, insuldijärgne taastusravi) ning kroonilised valud. Lisaks töötan lümfiterapeudina Tartu Ülikooli Kliinikumis peamiselt vähiravijärgsete ja veenihaiguseid põdevate patsientidega. Nõustan kliente surveravi ja -toodete osas ning teostan armiravi.

Minu teraapia oluliseks osaks on holistiline käsitlus ehk näha inimest kui tervikut. Pean tähtsaks kliendi ja spetsialisti(de) omavahelist koostööd, selgitustööd seisundi(te) teadlikkuse tõstmiseks ning eneseabi võtete õpetamist.

Meeldib end pidevalt täiendada erialase tõenduspõhise kirjadusega, erialaste koolitustega oma ala parimatelt nii kodu- kui ka välismaal, kuid on oluline vahetada kogemusi eri spetsialistidega.

Vabal ajal meeldib teha jõusaali ja Crossfiti treeninguid, veeta aktiivselt aega värskes õhus, lugeda raamatuid ning mängida arvuti- ja lauamänge.

Teenused mida osutan:

Valdkonnad millega ma tegelen:

  • skeleti-lihassüsteem,
  • trauma järgne füsioteraapia
  • geriaatiline füsioteraapia
  • neuroloogiliste haigete füsioteraapia
  • onkoloogilised haiged
  • beebide- ja väikelaste füsioteraapia

Kuidas minu vastuvõtule saab?