kontaktid: tel: 5599 1100, e-post: juno.mandre@vireo.ee
vastuvõtu asukohad: Raatuse Tervisekeskus, Raatuse 21, Tartu Tervisekeskus, Mõisavahe 34
töökeeled: eesti keel, inglise keel

Minu psühholoogiks ja terapeudiks kasvamise teekond sai alguse peale gümnaasiumi, kui läksin Tallinna Ülikooli psühholoogiat õppima ja omandasin seeläbi antud erialal bakalaureuse kraadi.

Seejärel sain emaks ning mõned aastad peale ülikooli lõpetamist astusin teadvuse tõstmise projektkooli, tänase nimetusega Marya Angletorium Galaktilise Inimese Suhtlemiskooli. See andis tõuke ja ajapikku ka suutlikkuse valitud erialal edasi liikuda ning astuda ka tööeluks vajalike oskuste omandamiseks teraapiaväljaõpetesse.

Lõpetasin seeläbi nii pereteraapia 3. astme pädevuskoolituse kui ka loovteraapia meetodi „Töö saviväljal” pika väljaõppe, jõudes ka superviisori tasemeni. Lisaks läbisin ka nõustamise tööks vajalikke lühikoolitusi, näiteks motiveeriva intervjueerimise algõppe ning kognitiiv-käitumisteraapia sissejuhatava kursuse. Hingeravikoolis õppimine on aga lisaks isiklikule arengule andnud mulle laiema arusaama inimhinge olemusest ja inimese saatusest ning tänaseks olen eksperimentaalkoolis teenimise ja katsegrupis osalemise tulemusel saavutanud uue, kõrgminaga ühendatud identiteedi, mis kajastub ka minu tsiviilnime vahetuses alates aastast 2021.

Töös klientidega kasutan kõiki omandatud oskusi, kombineerides neid vastavalt iga kliendi või pere vajadustest lähtuvalt. Saviteraapiat osutan mittetulundusühingu alt, mis on välja kasvanud eelpool nimetatud projektkooli tegevusest, sest selle meetodi õppima minek on otseselt kooli arenduse alalt suunatud. Seeläbi on võimaldatud läbida ka mitmekülgne meetodi rakendamise ja edasi arendamise praktika.

Vabal ajal meeldib mulle olla koos enda armsa kassi Galaxyga, teha koduseid toimetusi, midagi toredat lähedaste pereliikmetega või liikuda aktiivselt looduses, ka sportlikul viisil. Mulle meeldib ka muusika, hea raamat ning tantsimine.

Minu töömeetodid

  • Pereteraapia
  • Paariteraapia lähtuvalt pereteraapia väljaõppest.
  • Individuaalne nõustamine – täiskasvanutele ja noorukitele.