kontaktid: tel: 5599 1100, e-post: karen.ramson@vireo.ee
vastuvõtu asukoht: Raatuse Tervisekeskus, Raatuse 21
töökeeled: eesti keel, inglise keel

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia eriala. Teadsin juba varakult, et istuva töö inimest minust ei saa kuna olen alati olnud aktiivse eluviisiga ja paigalpüsimatu iseloomuga. Põhikoolis tekkis meeletu huvi selle vastu, millest inimene koosneb ja kuidas inimkeha toimib ning nii ma peale gümnaasiumi lõpetamist tee füsioteraapia õpinguteni leidsingi.

Füsioterapeudi eriala juures paelub mind kõige enam selle mitmekesisus ja see, et mul on võimalus inimesi aidata pannes neid aitama iseennast. Lisaks tuletab mulle klientide siiras tänutunne ja rõõm juba peale esimesi edusamme igapäevaselt meelde, miks ma seda tööd teen.

Minu jaoks on oluline luua positiivne ja toetav keskkond, mis julgustaks kliente aktiivselt taastusravi protsessis osalema. Samuti väärtustan ma tõenduspõhise ja kliendikeskse teenuse pakkumist, mis tähendab, et teraapia suund pannakse paika kliendi järgi, mitte diagnoosi jägi.

Vabal ajal meeldib mulle väga reisida, looduses matkata ja enda koeraga mängida. Spordialadest on jäänud läbi aastate kõige südamelähedastemaks pilatese treening ja pikamaajooks. Suvel naudin väga ka telkimist, ujumist ja SUP-lauaga sõitmist.

Teenused mida osutan:

Valdkonnad millega ma tegelen:

  • skeleti-lihassüsteem,
  • trauma järgne füsioteraapia
  • geriaatiline füsioteraapia

Kuidas minu vastuvõtule saab?