kontaktid: tel: 5599 1100, e-post: kevin.matas@vireo.ee
vastuvõtu asukoht: Raatuse Tervisekeskus, Raatuse 21
töökeeled: eesti keel, inglise keel

Olen lõpetanud Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis füsioteraapia eriala.

Huvi panustada meditsiinivaldkonda on olnud mul kogu aeg. Lapsest peale olen elanud aktiivset elustiili, mis on mulle inimkeha võimete kohta palju õpetanud. Nende kahe aspekti koosmõjul tunnen, et füsioteraapia on täpselt minu eriala.

Füsioteraapia puhul meeldib mulle enim saavutatav progress ehk õige lähenemise korral on võimalik näha ka positiivset tulemust. Toitumine, liikumine ja uni moodustavad minu jaoks väga olulise kolmiku, mille kaudu on võimalik efektiivselt elukvaliteeti parandada. Lisaks pean tähtsaks personaalset lähenemist, mis võimaldab teraapiaprotsessi läbi viia vastavalt patsiendi/kliendi ootustele. Sportlasena olen ise kogenud mitmeid erinevaid traumasid, mistõttu oman head ettekujutust võimalikest teraapiaprotsessi mõjutavatest detailidest.

Raske on leida spordiala, mida mulle teha ei meeldiks. Tänaseks mängin jalgpalli professionaalsel tasemel Tartu JK Tammekas, mille kõrvalt tunnen rõõmu ka muudest liikumist hõlmavatest tegevustest, nt. looduses viibimine, jalgrattasõit, discgolf, padel, jõusaal jne. Lisaks liikumisele pean enda hobiks ka lugemist.

Enda teadmisi täiendan peamiselt läbi erialaste raamatute ning teaduskirjanduse.

Teenused mida osutan:

Valdkonnad millega ma tegelen:

  • skeleti-lihassüsteem,
  • trauma järgne füsioteraapia
  • spordifüsioteraapia
  • geriaatiline füsioteraapia
  • neuroloogiliste haigete füsioteraapia

Kuidas minu vastuvõtule saab?